Про компанію

Консалтингова компанія BGI («Бізнесгрупінвест») була заснована в 2005 році.
Пріоритетним напрямком роботи, протягом тривалого часу, залишалися юридичні послуги компаніям Вінницького, Дніпропетровського та Київського регіонів, проте з часом, Консалтингова компанія BGI розширила свою діяльність на всю територію України.

З метою забезпечення високого рівня надання наших послуг у 2008 році, крім загального юридичного, ми почали розвивати такий напрямок як послуги у сфері інтелектуальної власності. Зокрема ми пропонуємо абсолютно новий комплексний продукт на ринку – управління майновими правами інтелектуальної власності на сорти рослин. Сьогодні це є основним напрямом діяльності компанії.
Наявність висококласних фахівців і перевірених компаній-партнерів дозволяють нам якісно і в строк виконувати доручення клієнта, спрямовані на підтримку та захист його прав і законних інтересів.

Основною метою будь-якого бізнесу є отримання прибутку. Сказати, що наша компанія є винятком, було б некоректно. Ми прагнемо заробити. Тим не менше, ніколи не забуваємо, що наша репутація та виключно позитивні відгуки клієнтів набагато важливіші швидкого прибутку. Тому ми завжди прагнемо розвивати наших фахівців, якісно і в строк виконувати замовлення клієнтів. Саме Ваш успіх є джерелом нашого доходу.

Звертаючись до нас за юридичною допомогою, Ви можете бути впевнені, що ми не тільки виконаємо поставлені Вами завдання, але також звернемо Вашу увагу на всі ризикові фактори і невраховані нюанси, запропонуємо альтернативні шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми, а головне, надамо достовірну інформацію про доцільність будь-яких дій, за які Ви нам платите. Ми принципово не нав’язуємо і не надаємо послуги, які Вам не потрібні.

Найкраща реклама — це рекомендація! Ми пишаємося, що нас обирають і рекомендують!